Jak wybrać formę działalności gospodarczej ?

Polskie prawo handlowe jest zawiłe. Gdy w głowie przedsiębiorcy pojawi się pomysł na firmę, przychodzi czas, by stworzyć  biznesplan. Jedną z najważniejszych jego części jest podjęcie decyzji o formalno-prawnej formie tej działalności.

W polskim prawie jest  wiele możliwości wyboru form prowadzonej działalności gospodarczej, poprzez formy osobowe po różnego rodzaju spółki,  dzięki czemu można wybrać najbardziej odpowiednią i korzystna dla swoich potrzeb.

Niektóre z nich są adresowane do konkretnych grup przedsiębiorców np. spółki partnerskie (tzw. wolne zawody- lekarze, prawnicy…). Bardzo wazna sprawa jest wybór formy opodatkowania, która jest ściśle powiązana z wyborem formy prowadzonej działalności gospodarczej.

Ze względu na zawiłości prawno – podatkowe warto zasięgnąć opini specjalisty w tym zakresie – zakładanie dzialalnosci gospodarczeji w dzisiejszych czasach bez konsultacji z osobą kompletną, która poprowadzi również przez cały proces, jest bardzo trudne, a niekiedy nawet niemożliwe.

Doradztwo gospodarcze obejmuje swoim zakresem szereg usług dla przedsiębiorców m.in. doradztwo w wyborze i zakładaniu nowej działalności gospodarczej, pisanie biznes planu, analizy finansowe, pozyskiwanie źródeł finansowania działalności gospodarczej /kredyty, leasingi, faktoring, dotacje/, doradztwo gospodarcze i inne.

👩‍💻http://www.eurokass.pl/inne/doradztwo-w-zakresie-dzialalnosci-gospodarczej

Skontaktuj się z nami i zbuduj solidną firmę.

📧eurokass.pl

📞534 329 805

📍Bielsko-Biała ul. 3 Maja 37

Jak Wybrać Formę Działalności Gospodarczej ?
Eurokass.pl
Kredyty frankowe

Frankowiczu, przerasta Cię wysokość rat?

Czy wiesz, że 98% frankowiczów wygrywa w Sądach*? Chętnie sprawdzimy, jaką Ty masz szansę na wygraną?

 

Czy wiesz, że sąd może uznać Twoją umowę za nieważną?!

Zamów bezpłatny kontakt.

Masz pytania ? Zadzwoń już teraz – 534 329 805.

lub
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe