Czy wiesz, że 97% rozstrzygniętych do tej pory spraw frankowych jest na korzyść Frankowiczów ?

Wiemy jak Ci pomóc i odzyskać pieniądze dla Ciebie.

UWAGA !!! Obecnie ze względu na politykę Banku Szwajcarskiego bardzo prawdopodobny jest wzrost wysokości stóp procentowych Franka Szwajcarskiego, a to oznacza wzrost  wskaźnika referencyjnego SARON, który wpływa na poziom oprocentowania kredytów w CHF, a tym samym na raty kredytów w CHF. Tym samym już nie tylko kurs waluty będzie miał znaczący wpływ na raty kredytów ale również wskaźnik SARON.

W 2022r. główna stopa procentowa Banku Szwajcarii znalazła się na dodatnim poziomie pierwszy raz od 15 lat !!!  Prognozy mówią o tym, że SARON wzrośnie – jeszcze w tym roku – do poziomu 1,5 procent – oznacza to, że będzie najwyższy od 2008 roku !!!

Banki obecnie kładą olbrzymie siły na to, aby podpisać jak najwięcej ugód z klientami posiadającymi kredyty we Frankach. Jeżeli spotkacie się z taką propozycją ze strony Banku lub sami poprosicie w Banku o wzór takiej ugody, to zalecamy, by skonsultować te dokumenty z profesjonalistami. Banki najczęściej rozliczają te kredyty w taki sposób jakby były one udzielone w PLN, a pozostały po rozliczeniu kapitał kredytu w PLN każą spłacać przy zastosowaniu oprocentowania na poziomie ok. 8-9% w skali roku. Większość umów w CHF była i jest jednak z mocy prawa wadliwa, dlatego Banki w ugodach, pod przykrywką, chcą w rzeczywistości wyprostować wadliwe zapisy umów kredytowych. Podpisanie niekorzystnej ugody z Bankiem zamyka jednak drogę do unieważnienia umowy kredytowej i wyrwania się ze spirali zadłużenia. Aktualnie jest już ponad 7800 korzystnych Wyroków sądowych w I i II Instancji.
Sprawdź jakich sum możesz dochodzić

Z nami masz ogromne szanse, by wygrać.

534 329 805

biuro@pomockredytobirocom.pl

Frankowicze
Eurokass.pl
Kredyty frankowe

Frankowiczu, przerasta Cię wysokość rat?

Czy wiesz, że 98% frankowiczów wygrywa w Sądach*? Chętnie sprawdzimy, jaką Ty masz szansę na wygraną?

 

Czy wiesz, że sąd może uznać Twoją umowę za nieważną?!

Zamów bezpłatny kontakt.

Masz pytania ? Zadzwoń już teraz – 534 329 805.

lub
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe