Przerasta Cię wysokość raty kredytu w CHF?

Pomoc Frankowiczom CHF

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową

swiss-franc
Kredyty frankowe CHF

Frankowiczu – możesz skorzystać ze skutecznej pomocy i odzyskać swoje pieniądze!

Sprawdzona kancelaria – frankowicze mogą wiele zyskać

Możliwe są tylko dwa dobre rozwiązania:

  • Unieważnienie umowy kredytowej, które w konsekwencji doprowadza nas do sytuacji sprzed zawarcia umowy tj. jakby nigdy nie została zawarta i strony (kredytobiorca i bank) rozliczają się wzajemnie, a umowa dalej nie obowiązuje, 

 lub 

  • Odfrankowienie to rozstrzygnięcie usuwa z umowy kredytowej niedozwolone zapisy, czyli klauzule abuzywne, przy jednoczesnym dalszym jej obowiązywaniu. Bank w tym przypadku zobowiązany jest do zwrotu nadpłaconych przez kredytobiorcę rat kredytu i przeliczenie dalszych rat z pominięciem kursu CHF, przy pozostawieniu oprocentowania opartego na marży i stopie ref. LIBOR.
Pomoc Frakowiczom Chf Bielsko Biała - Unieważnienie Kredytu

Pamiętaj ugoda i mediacja jest tylko jednostronna na korzyść banku !

Nie podejmujesz działań w obawie, że dostaniesz pozew od banku?

Umowa o świadczenie usług zawiera gwarancję: „BEZPIECZEŃSTWO KLIENTA„ , w ramach której oprócz kompleksowej obsługi sprawy,  każdemu klientowi zapewniamy reprezentację w przypadku roszczeń ze strony banku – tzn. korzystanie z kapitału.

Jeżeli w związku z realizacją naszej umowy bank będzie dochodził od klienta wynagrodzenia za korzystanie z kapitału udostępnionego na mocy umowy kredytu lub pożyczki,  zobowiązujemy się do powzięcia czynności prowadzących do wykazania bezzasadności roszczeń. Oznacza to, że będziemy bronić Twoich praw również na etapie sądowym.

Jakie szanse mają frankowicze w sporze z bankami?

Od czasu rozstrzygnięcia sprawy  przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej szanse na skuteczną pomoc „frankowiczom” stały się rzeczywiste. Rozstrzygnięcie TSUE przesądziło o możliwości odfrankowienia kredytu lub unieważnienia nieuczciwie zawartej umowy kredytowej. 

Oznacza to, że kredytobiorcy którzy zaciągnęli kredyt we frankach, w zależności od rodzaju tego kredytu mogą starać się o zwrot nadpłaconych do tej pory kwot, wynikających ze wzrostu kursu waluty CHF. Dzięki wyrokowi Trybunału unijnego, możliwości pomocy „frankowiczom” jest znacznie więcej.

Odtwórz wideo

Największa popularność kredytów w CHF przypada na lata 2004 do 2009. W tamtym okresie banki podpisały blisko 0,5 miliona umów na kredyty hipoteczne wyrażone w walucie CHF. Bardzo niski w tym czasie kurs tej waluty w tamtym czasie sprawiał, że kredyty hipoteczne we frankach wydawały się naprawdę atrakcyjne. 

Banki wyliczały brak zdolności na kredyt w złotówkach, ale wskazywały zdolność na kredyt w CHF. Po gwałtownych wzrostach kursu  CHF w 2015 roku, drastycznie urosła wysokość rat miesięcznych kredytów, które w wielu przypadkach wzrosły nawet o 150% i od tego czasu rosną nadal. 

Wielu frankowiczów chce wziąć sprawy w swoje ręce. Wiemy, jak im pomóc i jak odzyskać raty nadpłacone w związku z zastosowaną przez bank klauzulą indeksacyjną bądź waloryzacyjną. 

Jak wygląda proces unieważnienia/odfrankowienia Twojego kredytu?

Trzeba przygotować wszystkie dokumenty dotyczące swojego kredytu w CHF, w tym przede wszystkim umowy kredytowe, aneksy, regulaminy, polisy ubezpieczeniowe i OWU (jeżeli były). Dokumenty te muszą być starannie przeanalizowane pod kątem występowania klauzul abuzywnych, czyli niedozwolonych.

Drodzy frankowicze, kancelaria która będzie Was reprezentować przed sądem w walce z bankiem, powinna posiadać duże doświadczenie w sprawach unieważniania. Znacząco zwiększa to szansę na sukces prowadzonej sprawie. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w tej działalności.

Kancelaria, która będzie Państwa reprezentować, powinna szczegółowo poinformować jak będzie wyglądać cały proces o unieważnienie / odfrankowienie kredytu. Wiedza o tym, jak trzeba zachować się przed sądem, jak odpowiadać na zadane pytania, jak się zwracać do sądu itp., może przynieść naprawdę świetne rezultaty i dodaje pewności siebie.

Kolejnym krokiem aby wyjść naprzeciw bankowi jest złożenie pozwu sądowego. Kredytobiorcy, których Kancelaria reprezentuje, mogą pozwać bank na podstawie  zastosowanych w ich umowach klauzul abuzywnych. Stanowić one mogą powód do rozwiązania obecnej umowy na korzystnych warunkach. Unieważnienie umowy to brak długu wobec banku, wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej, usunięcie kredytu z BIK.

Zamów bezpłatny kontakt.

Masz pytania ? Zadzwoń już teraz – 534 329 805.

lub
Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe